Pas fotove të Kim duke qarë, zbulohet biseda mes saj dhe Kanye West


Drama e çiftit Kim Kardashian dhe Kanye West ka përshkuar tabloidët huaj kohët e fundit. Duket se ata janë  një krizëdhe kjo u konfirmua dhe nga fotot e ditës  djeshme. Kim u shfaq e përlotur gjatë takimit  parë me Kanye  pas deklaratave të tij të bujshme.  

Ditën e sotme, burime pranë “The Sun” kanë treguar më shumë për bisedën mes tyre:

“Kim e di që Wyoming e qetëson dhe Los Angeles mund të jetë stresuese për të. Ajo i tha të mos kthehej në shtëpi derisa të ndihej gati. Në fakt, mendoj se ajo po përpiqet të mbrojë fëmijët e tyre nga kjo që po ndodh, derisa ai të jetë më mirë. Ajo është shumë protektive ndaj tyre, fëmijët vijnë në radhë të parë.”

Pra duket se Kanye do të vazhdojë të qëndrojë në fermën e familjes, deri kur të jetë në gjendje emocionale të qëndrueshme, duke shpresuar që mos të ketë deklarata të tjera.

Burimi: The Sun

 


Pas fotove të Kim duke qarë, zbulohet biseda mes saj dhe Kanye West

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in