VIDEO/ Qytet Studenti mbulohet nga tymi dhe flakët, rrezikohen disa banesa


Qytet Studenti është mbuluar nga flakët e zjarrit.

“BalkanWeb” mëson se është përfshirë nga flakët një sipërfaqe me shkurre dhe për shkak të erës, zjarri është përhapur në një kohë të shpejtë duke iu afruar disa banesave.

Dëshmitarët  tregojnë se një shtëpi afër Qytet Studentit ka marrë flakë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe forcat e policisë. Reshjet e shiut që pushtuan Tiranën para pak minutash mund të jenë ndihma më e mirë për të shuar flakët.

Burimi:BalkanWeb

VIDEO/ Qytet Studenti mbulohet nga tymi dhe flakët, rrezikohen disa banesa

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format