(VIDEO) Emocionuese! Ky ishte propozimi më i veçantë këtë 14 shkurt në studion e ‘Top Channel’


Ditën e sotme, në studion e “Dilema Deal or no Deal” që moderohet nga Eno Popi, konkurrentes që ishte përballë valixheve me miliona iu bë një surprizë që me gjasë, ajo do ta mbajë mend përjetë.

22- vjeçarja Desara Rumija, ishte duke luajtur, kur në monitorin e madh, krejt papritur, iu shfaq një videomesazh nga Oltioni, që për hir të surprizës, e kishte gënjyer të fejuarën duke i thënë se nuk mund ta shoqëronte dot në studio.

Pas videomesazhit, ai u shfaq pas krahëve të saj, në gjunjë, ku i dhuroi një buqetë me lule, unazën dhe i premtoi dashurinë e përjetshme.

Momentin emocionues mund ta shihni në videot më poshtë./News31.al

(VIDEO) Emocionuese! Ky ishte propozimi më i veçantë këtë 14 shkurt në studion e ‘Top Channel’

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in