Video/ Atak në ring, ndërron jetë ylli i mundjes


Mundësi profesionist Cesar Barron ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar në mes të ringut.

Silver King, mundësi 51-vjeçar, ndërroi jetë gjatë një show në Londër, në sfidën kundër Juventud Guerrera. King u godit me një shkelm në zonën e klavikulës për te mos u ngritur më.

Fillimisht askush nuk e kuptoi, e gjithë dukej pjesë e spektaklit por pasi u mbyll dhe numërimi deri në 3, King sërish qëndroi i shtrirë. As ndërhyrja e mjekëve nuk e shpëtoi mundësin 51-vjeçar i cili ndërroi jetë në ring.

Sipas mjekëve behet fjalë për një atak kardiak që King pësoi në ato momente dhe që fatkeqësisht rezultoi fatal./News31.al


Video/ Atak në ring, ndërron jetë ylli i mundjes

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in