Vetëm Tuna mund të shkruante këto fjalë për bashkëshortin e saj, Patrisin


Tuna dhe Patrisi nuk janë nga ato çiftet që dedikojnë shpesh fjalë zemre në publik ndaj njëri tjetrit por dinë mirë se si të jenë të pëlqyeshëm për të gjithë, pasi shpesh bëjnë humor në postimet në Instagram dhe duket se marrëdhënia e tyre është ngritur pikërisht kështu, shumë sportive.

Sot Patris Berisha feston ditën e tij të lindjes dhe Tuna ka gjetur një mënyrë origjinale për ta uruar në Instagram. Ajo ka postuar një foto në Instastory ku mes tyre është dhe vogëlushi Tian dhe ka shkruar “Happy Birthday to the best farter, i mean father” (Gëzuar ditëlindjen po*dhacit më të mirë, ups doja të thoja babait më të mirë), sepse ‘farter’ dhe ‘father’ rimojnë në anglisht.

Edhe në këtë ditë të veçantë, Tuna i ka vënë më shumë rëndësi faktit që për të, Patrisi është babai më i mirë teksa sheh sa kujdeset për Tianin, detaj që e rrëfeu shpesh edhe kur çifti ishin të ftuar në “Xing me Ermalin” para disa kohësh. /News31.al


Vetëm Tuna mund të shkruante këto fjalë për bashkëshortin e saj, Patrisin

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in