Venera dhe Lindi na kujtuan një nga këngët më të bukura të Elvana Gjatës


Venera Lumani dhe Lind Islami janë padyshim çifti më i ëmbël në showbizin shqiptar.

Së fundmi ata të dy kanë postuar disa foto në Instagram që mund të lidhen me ndonjë projekt të ri muzikor ose me ndonjë kopertine reviste.

Të ulur në një makinë të vjetër, seriozë e të veshur shumë “shik”, çifti ngjan me aktorë të filmave hollywood-ian.

 

View this post on Instagram

 

Venus and Lind! Se shpejti… Photo:@edvinameta Styling:@enadaatnikolla

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

Mirëpo këto foto ne të “News31” na rikujtuan pamjet e videoklipit “Nuk janë më” të Elvana Gjatës.

Personazhet e klipit zihen, qeshin, përqafohen e këndojnë duke qëndruar të ulur në makinë, ndërsa Elvana qëndron në pjesën e pasme.

Kjo rastësi na rikujtoi dhe një herë këtë këngë të vjetër por shumë të bukur të Elvanës./News31.al

Venera dhe Lindi na kujtuan një nga këngët më të bukura të Elvana Gjatës

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in