Valeri i Big Brother bëhet baba për herë të dytë


Para pak muajsh, ish-banori i Big Brother Valer Kolnikaj dha lajmin e gëzueshëm në “Xing me Ermalin” se do bëhet baba për herë të dytë.

Mesa duket momenti i shumëpritur erdhi pasi para pak minutash, Valeri ka lajmëruar në rrjetet sociale se ka ardhur në jetë djali i tij i dytë. Ai ka publikuar një foto të bashkëshortes dhe vogëlushit duke na treguar dhe emrin e veçantë të tij, Elizeo.

“Mirë se vjen shpirt i shpirtit tonë Elizeo! Kjo natë e madhe dhe e shenjtë e bekoftë e gëzoftë jetën tënde veç me të mira o bir!- shkruan Valeri.

Jetë të gjatë Elizeos së vogël!/News31.al

 


Valeri i Big Brother bëhet baba për herë të dytë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in