Vajza e madhe e Kobe Bryant shtrohet në spital pasi mëson për vdekjen e babait dhe motrës


Basketbollisti i njohur, Kobe Bryant ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti me helikopter në Kaliforni së bashku me 8 persona të tjerë ku në mesin e tyre ishte edhe vajza e tij 13 vjeçare, Gianna.

Bryant la pas 3 vajza, një prej tyre vetëm 7 muajshe si edhe bashkëshorten Vannesa.

Duket se prej lajmit të trishtë vajza e madhe e basketbollistit ka përfunduar në spital.

Mediat amerikane konfirmojnë se 17 vjeçarja Natali vuan nga astma dhe kur mësoi lajmin nisi të kishte probleme me frymëmarrjen.

Ndërkohë njerëz të thjeshtë, kolegë dhe artistë i kanë kushtuar homazhe ikonës së basketbollit./News31.al

Vajza e madhe e Kobe Bryant shtrohet në spital pasi mëson për vdekjen e babait dhe motrës

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in