U desh ky ‘Shën Valentin’ që Xhesika Berberi të konfirmojë lidhjen e saj


Gjatë ditës së sotme u publikuan këngë që ishin paralajmëruar nga disa këngëtarë shqiptarë, të tjerë shprehën dashurinë për partnerin/en si edhe u zbuluan romanca të reja.

Modelja Xhesika Berberi e cila jeton dhe zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është ajo e cila konfirmoi lidhjen e saj të dashurisë me anë të disa fotove të postuara në Instagram.

Këtë Shën Valentin, Xhesika vendosi të pranojë romancën që po përjeton duke zbuluar suprizën fantastike që ka marrë nga partneri i saj.

Modelja ka publikuar tavolinën ku çifti ka darkuar, të mbushur me petale dhe disa dhurata për të duke e shoqëruar postimin me emojin e një zemre.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Identiteti i partnerit të Xhesikës nuk është zbuluar mirëpo duhet thënë se qenka shumë detajist dhe romantik./News31.al

U desh ky ‘Shën Valentin’ që Xhesika Berberi të konfirmojë lidhjen e saj

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in