Para se të niseni me pushime, inspirohuni nga trendet e rrobabanjove veshur nga vajzat shqiptare


Vera 2020 nuk është aspak e zakontë, por na duhet t’i përshtatemi dhe plazhit sipas normalitetit të ri. Muaji gusht është zakonisht ai i pushimeve, ku shpesh na duhen inspirim për të bërë gati veshjet që do të marrim me vete. Për këtë, na vijnë në ndihmë trendet e modës, që shpesh pasqyrohen aq mirë tek personazhet e njohur.

Nëse ndalemi tek rrobabanjot, ka disa modele dhe printe që mbizotërojnë dhe sigurisht jua prezantojmë nëpërmjet vajzave shqiptare.

Stili sportiv klasik si Leila Kraja

Printet e kafshëve, qofshin ato të leopardit, zebrës apo gjarprit, si Luana Vjollca apo Kristina Baki

Stili “disco” me shkëlqim, xixa dhe ngjyra metalike si Tayna

Ngjyrat e ndezura ose neon si Bora Zemani

Poshtë verë, sipër dimër me mëngë të gjata, si Oriola Marashi apo Adel Lami

Printe me motive verore, si Einxhel Shkira

Zgjidhni atë që ju përfaqëson më mirë ose vendosni ju trendin tuaj.

/News31.al


Para se të niseni me pushime, inspirohuni nga trendet e rrobabanjove veshur nga vajzat shqiptare

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in