Theu tabutë duke u mastrubuar në skenë për hir të rolit, aktorja shqiptare tregon si e priti publiku


Vetëm pak ditë më parë aktorja shqiptare Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit shqiptar. Për herë të parë një aktore shqiptare, për hir të rolit që kishte, u masturbua në skenë para publikut.

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në “Opinion” nga Blendi Fevziu, Arjola ka folur rreth kësaj skene duke u shprehur se u mundua të mos bënte veprime vulgare. Mirëpo si u prit ajo sekuencë nga djemtë dhe burrat? Arjola tregoi se ndryshe nga vajzat të cilat e morën mesazhin e monodramës, djemtë u eksituan.

“Meshkujt e kishin më shumë u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej. Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë. Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndiheshin të eksituar”, tregoi aktorja.

Prej disa kohësh Arjola është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë. Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin “O sa mirë”./News31


Theu tabutë duke u mastrubuar në skenë për hir të rolit, aktorja shqiptare tregon si e priti publiku

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format