Të jesh vajzë ditëve të sotme, 11 momente të sikletshme që të gjitha ne i kuptojmë!


Të jesh një vajzë në ditët e sotme, sigurisht që përveç të mirave ka edhe momentet e sikletshme.

Në rrjetet sociale, momente të tilla shpërndahen shumë shpejt dhe ndaj vajzat kudo në botë kanë rënë dakord se cilat janë në krye të të gjitha këtyre momenteve sfiduese.

Ju ftojmë t’i ndiqni më poshtë:

 

Në një çast janë mirë dhe ti ndihesh komode, vetëm 5 minuta më vonë, janë kthyer në një makth të dhimbshëm.

 

Si dy pika uji kanë dalë!

Cfarë dhimbjeje në një fotografi të vetme!

Duhen marrë gjithnjë një palë geta ekstra më vete! Janë kaq delikate!

Taka me rripa tërë ditën? Ja rezultati!

Taka dhe baltë? Kombinim i pakrahasueshëm!

Shkallëzim the? Pa merak!

Shikojini me kujdes të gjitha pasqyrat herën tjeter!

 

Mos qani kur sapo keni bërë make up, rezultati të tremb!

Sapo i leve dhe të duhet të hysh ne dush!..Ja cfarë gjullurdie!

Iu ndodh të gjithave kjo? Ehh… /News31.al/


Të jesh vajzë ditëve të sotme, 11 momente të sikletshme që të gjitha ne i kuptojmë!

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format