Skandal/ Pedagogu i kërkon seks studentes në këmbim të provimeve


Mbrëmjen e djeshme emisioni “Stop” solli  një tjetër skandal përmes kameras së fshehtë. Auditoret e Universitetit dhe mënyra se si merren provimet në to, ishin në qendër të skandalit.

“Stop” dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu Denis Himçi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Jo vetëm lëndën e tij, por nëse vajza ishte e gatshme për atë që i kërkonte profesori, ai do t’ia zgjidhte të gjitha provimet, duke korruptuar edhe kolegët me njohje e dhurata.

Gjithë situata zhvillohet në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan.

Videoja e plotë nga emisioni investigativ “Stop”/News31.al


Skandal/ Pedagogu i kërkon seks studentes në këmbim të provimeve

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format