Single apo në një marrëdhënie? Më në fund Samanta na e dha një përgjigje


Për personazhet e njohur aludohet shpesh, sidomos referuar statusit të tyre. Kurioziteti i tepër bën që shpesh të shpërndahen edhe thashetheme të paqëna dhe pasi ato bëhen virale, kanë më pas nevojë për shpjegim.

Samanta Karavella është një nga personazhet më hermetikë të showbizit shqiptar dhe ajo rrallë herë flet për çështje personale.

Mirëpo duket se mbrëmjen e djeshme e ka “thyer rregullin” në Shiko kush Luan teksa iu përgjigj pyetjes nëse ka dikë në krah apo jo. “Do na e tregosh kush është ai?” – ishte pyetja e bërë dhe Samanta iu përgjigj: “Nuk ka ende një ai”.

E pra, ja tek e morëm vesh që gjithçka ka qarkulluar ka qenë e pavërtetë sepse Samanta e deklaroi vetë që është single. /News31.al


Single apo në një marrëdhënie? Më në fund Samanta na e dha një përgjigje

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in