Si nata me ditën, kur fotografët bëjnë më të mirën edhe me shumë pak mundësi


Padyshim që ditëve të sotme biznesi i fotografisë është kthyer në një nga më fitimprurësit për shkak se njerëzit preferojnë që të ruajnë kujtimet dhe mbi të gjitha të duken bukur.

Por zakonisht fotografitë personale kërkojnë shumë mund dhe lodhje, që sigurisht përkthehet në shumë para.

Ama në internet qarkullojnë edhe raste kur fotografi të mrekullueshme kanë dalë nga një vend shumë i thjeshtë dhe pa kosto të larta,për të mos thënë asgjë.

Ne kemi zgjedhur pesë prej tyre. Për më tepër mund t’i shihni vetë nëse ju duket apo jo punë profesionale. /News31.al/

    

 

 

 

 


Si nata me ditën, kur fotografët bëjnë më të mirën edhe me shumë pak mundësi

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format