Ryan Reynold për fëmijët e tij: “Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjve”


Deklarata e fundit e aktorit Ryan Reynold i ka habitur të gjithë fansat e tij.

Edhe pse e gjitha ka qenë një shaka, duket se ndjekësit e tij nuk e kanë kapur humorin e Ryan.

Aktori ka rrëfyer se nuk ka mundur dot të bëjë pushime ashtu siç duhet dhe e gjitha kjo falë 2 fëmijëve të tij, Inez dhe James.

Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjëve që refuzojnë të shkojnë në krevat pavarësisht se unë i lexoj Winnie the Pooh dhe gjysmën e Stephen King’s The Shining”, shkruan Ryan në postimin e tij të fundit në ‘Instagram’.

Ryan dhe Blake shquhen për sensin e tyre të humorit e padyshim ky postim ishte një i tillë./News31.al


Ryan Reynold për fëmijët e tij: “Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjve”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format