Rudina Dembacaj ndan videon që vërteton se ajo dhe Marku janë partnerë të mirë edhe në kërcim


Në këto ditë kur të gjithë janë duke qëndruar shumicën e kohës në shtëpi, edhe postimet në rrjetet sociale janë kryesisht ose nga ditët e karantinës ose video apo foto të bëra më parë. Një video të tillë ka postuar dhe Rudina Dembacaj në Instagram-in e saj, ku shfaqet ajo së bashku me partnerin, ish-deputetin Mark Frroku, duke kërcyer një këngë të njohur popullore.

”Para erës së karantinës” e quan moderatorja periudhën kur është xhiruar video-ja, e cila duket se është shkëputur nga një gëzim familjar.

View this post on Instagram

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Në një intervistë të para disa ditëve në “E Diell” Dembacaj tha se një nga gjërat që pëlqen më shumë tek Marku është pikërisht se di të kërcejë shumë mirë dhe se janë partnerë shumë të mirë në kërcim. Mendoj se kjo video e vërtetoi më së miri këtë, plus ju e dini si thonë, kush janë partnerë të mirë në kërcim janë dhe në jetë.

/News31.al

Rudina Dembacaj ndan videon që vërteton se ajo dhe Marku janë partnerë të mirë edhe në kërcim

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in