Reperi shqiptar bëhet sërish baba, vjen në jetë fëmija i tretë


Reperi shqiptar Action Bronson është bërë baba për herë të tretë.

Lajmin e bukur e ka treguar vetë Bronson duke publikuar një fotografi në profilin e tij në instagram ku ka pozuar me foshnjën e porsalindur nga spitali.

“Kapitull i ri në jetë“ shkruan reperi përkrah fotos.

Ky është fëmija i tij i tretë pas Elijah dhe Hannah të cilët erdhën në jetë nga historia me ish-të dashurën e tij./News31.al

Reperi shqiptar bëhet sërish baba, vjen në jetë fëmija i tretë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in