TikTok-ut nuk mund t’i rezistonte as kryeministri Rama


Rrjeti social TikTok është duke u përdorur masivisht. Ndoshta ndikoi karantina që njerëzit të provonin të bëheshin kreativë në plaftormën më argëtuese të momentit, por fakti është që të gjithë janë aty. Disa me shumë dhe disa me më pak sukses.

Tani edhe kryeministri Rama nuk i ka rezistuar dot TikTok-ut. Nuk ka hapur një profil personal në këtë rrjet, ende. Megjithatë ka postuar një video të profilin e tij në Instagram, të marrë nga TikTok-u, siç bëjnë të gjithë shqiptarët.

Bëhet fjalë për videon e një vajze të quajtur Jona Shehaj, ku ajo me shumë kreativitet përsërit skenën e parlamentit ku Luzim Basha tregoi se nuk ka punët hiç mirë me matematikën.

 

View this post on Instagram

 

Artiste😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Rama e quan vajzën artiste dhe duke parë videon jemi në një mendim. Sa për kujtesë:

Tani presim nëse vetë kryeminstri do të hapë një profil në TikTok. /News31.al


TikTok-ut nuk mund t’i rezistonte as kryeministri Rama

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in