Një program i ri i shtohet ekranit, protagonistë disa nga emrat më të njohur të showbizit


Një program i ri do t’i shtohet ekranit. ABC News do të sjellë një produksion ndryshe, që mban emrin “Friendzone”.

Mësohet se formati do të drejtohet nga Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj. Në promon e programit, të shpërndarë në Instagram, shihen shumë personazhe të njohur, të cilët kanë njoftuar se “Friendzone” do të nisë së shpejti. Olti Curri, Lyrical Son, Ylli Limani, Kiara Tito, Kamela Islamaj janë vetëm disa nga të famshmit që shfaqen në video.

Se shpejti #Friendzone ne Abc news✌🏼

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Detaje lidhur me kohën e transmetimit apo përmbajtjen e tij nuk janë bërë ende të ditura. Megjithatë, pritet që formati të na shoqërojë gjatë verës. /News31.al


Një program i ri i shtohet ekranit, protagonistë disa nga emrat më të njohur të showbizit

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in