Përse personazhet e famshëm po e quajnë Gracianon, “Mahmood-i shqiptar”?


Balerini shqiptar Graciano Tagani njihet për stilin e tij tejet sportiv.
Ai është tepër aktiv në rrjetin social Instagram aty ku zbulon të rejat e fundit në lidhje me profesionin e tij dhe jo vetëm.

Këtë rradhë Graciano është shfaqur në Instagram me një pamje tjetër, totalisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim te ai.

 

View this post on Instagram

 

New me 🙈

A post shared by Graciano Tagani (@graciano_tagani) on

“New me” shkruan Graciano duke na lënë të befasuar me këtë pamje që në të vërtetë i shkon shumë.

Mirëpo, kanë qënë personazhet e njohur shqiptarë që kanë vënë re ngjashmërinë e frikshme të balerinit shqiptar me këngëtarin me origjinë egjiptiane, Mahmood, i cili triumfoi në Sanremo.

Olti Curri, Klaudia Pepa, Albi Nako dhe Ermal Peçi kanë qënë ata që kanë vërejtur ngjashmërinë mes tyre.

Personazhet e njohur kanë të drejtë: Me këtë “look” Graciano ngjason shumë me Mahmood!/News31.al

Përse personazhet e famshëm po e quajnë Gracianon, “Mahmood-i shqiptar”?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in