Për datëlindjen e Ian, Julka sjell pranë vogëlushit njerëzit më të dashur të zemrës


Në familjen e Julkës dhe Andit sot ka festë, edhe pse në kushte izolimi. Është datëlindja e Ian dhe nuk mund të mungonte një urim nga mami Julka. Nëpërmjet një video me momentet më të bukura mes të katërve, Ian mori kartolinën më të bukur nga e ëma. “Faleminderit për djalin e mrekullueshëm që po rritet dita-ditës. Ti përpiqesh çdo herë që të më bësh krenare me medaljet e kupat që merr në shkollë, por për mua ti je krenaria vetë, je trofeu më i madh që kam fituar në jetë”, ka shkruar ndër të tjera Julka.

Oh ti dashuri qe i dhe kuptim ekzistences sime! Faleminderit per djalin e mrekullueshem qe po rritet dita dites. Ti perpiqesh cdo here qe te me besh krenare me medaljet e kupat qe merr ne shkolle, por per mua ti je krenaria vete, je trofeu me i madh qe kam fituar ne jete! Duke qene se ky eshte viti i trete qe per rrethana te ndryshme nuk e festojme dot ditelindjen tende sic do te kishim dashur dhe sic ti e meriton te premtoj qe do te bej te pamunduren bashke me babin qe vitin tjeter te te bejme endrren ne sirtar realitet. I’d steel the stars for YOU Babe! Forever #TeamIan♥️

590 Likes, 40 Comments – Julka Gramo (@julkagramo) on Instagram: “Oh ti dashuri qe i dhe kuptim ekzistences sime! Faleminderit per djalin e mrekullueshem qe po…”

Ndonëse në shtëpi, mami i ka sjellë pranë Ian njerëzit më të dashur të vogëlushit, nëpërmjet disa fotove të ngjitura në mur, enkas për të surprizuar protagonistin e ditës së sotme. “Nuk ka ndjesi më të bukur se sa të shohësh syçkat e tu me lot gëzimi”, ka shkruar Julka, ndërsa ka gjetur rastin të falenderojë çdokënd që është i pranishëm në jetën e Ian. Një surprizë e veçantë, që e ka zbukuruar këtë datëlindje! /News31.al

Kjo ishte menyra ime per te te sjelle cdo person te rendesishem te jetes tende ne kete ditelindje speciale 🥰 Copezat e kujtimeve te jetuara me ta te bene te buzeqeshje dhe ta konsideroje si njje nga ditelindjet me te bukura 🥰 Nuk ka ndjesi me te bukur se te shohesh syckat e tua me lot gezimi. (ishalla nuk i ngjan mamit qe nuk i pushon dot lotet ne cdo emocion pozitiv 🤣) Me emocionon shume dashuri kur na falenderon mua dhe babin per gjithcka bejme per ty, por ti meriton boten zemra ime ♥️ Faleminderit familja e madhe per kujdesin, perkushtimin dhe dashurine e pafund qe i keni dhuruar Ianit ne keto 9 vite jete e do vazhdoni ta beni. Iani eshte kaq me fat qe ka kaq shume engjej mbrojtes 🥰 Faleminderit te gjitheve qe e mbuluat me dashuri birin edhe ne kete kohe mungesash fizike ♥️♥️♥️ Cdo mesazh i derguar nga ju i ka shkaktuar buzeqeshje dhe ndjesi pozitive 🤗 TODAY IS GONNA BE GREAT! #StayHome #BdayBoy ♥️

296 Likes, 13 Comments – Julka Gramo (@julkagramo) on Instagram: “Kjo ishte menyra ime per te te sjelle cdo person te rendesishem te jetes tende ne kete ditelindje…”


Për datëlindjen e Ian, Julka sjell pranë vogëlushit njerëzit më të dashur të zemrës

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in