News31

Ministrja e Mbrojtjes Xhaçka për situatën në Kakavijë: “Kush është larg nga pika doganore të kthehet në shtëpi”

Prej 4 ditësh, mijëra qytetarë shqiptarë qëndrojnë të bllokuar në pikën kufitare të Kakavijës dhe radha e makinave është bërë...
Read More
Ministrja e Mbrojtjes Xhaçka për situatën në Kakavijë: “Kush është larg nga pika doganore të kthehet në shtëpi”

U tha se është arratisur nga muzeu ku mbahej, çfarë po ndodh me kukullën e vërtetë “Annabelle”?

Fansat e filmave horror u frikësuan kur dëgjuan se kukulla e vërtetë ku është bazuar Annabelle, ishte arratisur nga muzeu...
Read More
U tha se është arratisur nga muzeu ku mbahej, çfarë po ndodh me kukullën e vërtetë “Annabelle”?

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 143 raste të reja, 6 pacientë humbin jetë nga Covid-19

Vazhdon të mbetet i lartë numri i personave të prekur nga Covid-19 në vendin tonë, ku në 24 orët e...
Read More
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 143 raste të reja, 6 pacientë humbin jetë nga Covid-19

Njoftimi i rëndësishëm i Policisë së Shtetit: “Kriteret për të hyrë në Greqi, do lejohen të kalojnë vetëm një numër qytetarësh në ditë”

Situata në Kakavijë paraqitet problematike edhe ditën e sotme, teksa shumë qytetarë shqiptarë presin në radhë kilometrike për të kaluar...
Read More
Njoftimi i rëndësishëm i Policisë së Shtetit: “Kriteret për të hyrë në Greqi, do lejohen të kalojnë vetëm një numër qytetarësh në ditë”

Gjiko dhe Elita do të bëhen prindër për herë të dytë!

Në muajin qershor në media dhe rrjetet sociale qarkulluan fjalë se Elita Rudi do të bëhej nënë për herë të...
Read More
Gjiko dhe Elita do të bëhen prindër për herë të dytë!

Delinda Disha kundër Veliajt: “Lali plehra, për shtëpinë e Kadaresë ka lekë”

Delinda Disha ka reaguar me anë të një postimi në InstaStory kundër kryebashkiakut Erion Veliaj. Aktorja e humorit ka marrë...
Read More
Delinda Disha kundër Veliajt: “Lali plehra, për shtëpinë e Kadaresë ka lekë”

Reagon Beti Njuma: “Kam ndjerë presionin e pushtetit për lajmet që transmetonim”

Beti Njuma ka reaguar përmes një statusi në Facebook lidhur me lajmet që po qarkullojnë së fundmi për të. Sipas...
Read More
Reagon Beti Njuma: “Kam ndjerë presionin e pushtetit për lajmet që transmetonim”

Rama për kaosin në Kakavijë: “Forcat e Armatosura dhe strukturat bashkiake kanë gdhirë në ndihmë të qytetarëve”

Pas situatës së rënduar në Kakavijë, kryeministri Rama ka reaguar me anë të një postimi në Instagram. Ai ka theksuar...
Read More
Rama për kaosin në Kakavijë: “Forcat e Armatosura dhe strukturat bashkiake kanë gdhirë në ndihmë të qytetarëve”

Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Situata në Kakavijë është rënduar orët e fundit. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, ku një...
Read More
Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Ndue Ndoci është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit. Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije disa nga...
Read More
Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Gossbiz

Agron Llakaj reagon për radhën kilometrike në Kakavijë: “Ky është krim, mos i harroni këto ditë”

Agron Llakaj reagon për radhën kilometrike në Kakavijë: “Ky është krim, mos i harroni këto ditë”

Ditën e sotme në pikën kufitare të Kakavijës u krijua një situatë e vështirë, ku u krijuan radhë kilometrike në palën shqiptare për shkak se Greqia nuk i lejonte të kalonin pa bërë tamponin e Covid-19. Situata vazhdon të jetë e vështirë, ndërkohë që zyrtarët e lartë të shtetit janë nisur drejt doganës për të... ...
Pas fotove dhe videove romantike, Miley Cyrus i jep fund lidhjes me 23 vjeçarin

Pas fotove dhe videove romantike, Miley Cyrus i jep fund lidhjes me 23 vjeçarin

Muajt e karantinës dhe të verës u shoqëruan me shumë postime romantike apo video në TikTok nga Miley Cyrus dhe partneri i saj, Cody Simpson. Ata nuk ngurronin ta shprehnin dashurinë, por mesa duket jo gjithçka është siç duket. Burime pranë TMZ konfirmojnë se çifti është ndarë disa javë më parë, por arsyet nuk dihen... ...

News

Aida Shtino reagon ashpër ndaj mjekëve: “Pacientët me Covid-19 po i ktheni në kavie për eksperiment”

Aida Shtino reagon ashpër ndaj mjekëve: “Pacientët me Covid-19 po i ktheni në kavie për eksperiment”

Një reagim i ashpër ka ardhur nga Aida Shtino lidhur me stafin mjekësor në shërbim të pacientëve me Covid-19. Gazetarja është shprehur se pacientët po shndërrohen në kavje për eksperiment. Shtino ka përdorur gjuhë të ashpër kundrejt mjek ...
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19, ndërrojnë jetë 5 pacientë

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19, ndërrojnë jetë 5 pacientë

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 154 raste të reja me Covid-19, numri më i lartë i rasteve ditore që prej fillimit të pandemisë. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë këtyre 24 orëve, 5 persona kanë humburë ...
Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron e botës, Vogue i dedikon një artikull

Fustani i stilistes shqiptare bën xhiron e botës, Vogue i dedikon një artikull

Gjithmonë ka një model fustani që bën xhiron e botës dhe cilësohet si “Veshja e vitit”. Ndonëse menduam se pandemia do e anulonte këtë gjë për 2020, u gabuam sepse vëmendjen e ka marrë plotësisht krijimi i stilistes shqiptare, ...

Lifestyle

Instagrami si TikTok-u, aplikacioni prezanton opsionin me të ri

Instagrami si TikTok-u, aplikacioni prezanton opsionin me të ri

TikTok ishte aplikacioni që bëri bujë gjatë karantinës me miliarda përdorues, por tashmë e ardhmja e tij ë ...
Njerëzit po harxhojnë para për të blerë veshje që ekzistojnë vetëm virtualisht

Njerëzit po harxhojnë para për të blerë veshje që ekzistojnë vetëm virtualisht

Digjitalizimi ka ndryshuar botën në të gjitha fushat e saj. Dhe në aspektin e modës, shitjet online prej ...

Sport

Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë

Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë

Mauro Icardi dhe bashkëshortja Wanda Nara janë prindër të pesë fëmijëve, dy vajza dhe tri djem, por mesa duket familja e tyre do ...
Roland Hysi risjell në Shqipëri “Special Olympics Albania”, një projekt kushtuar personave me aftësi të kufizuara

Roland Hysi risjell në Shqipëri “Special Olympics Albania”, një projekt kushtuar personave me aftësi të kufizuara

Prej më shumë se dy vitesh, në vendin tonë çdo ditë me tepër po merr jetë një projekt i rëndësishëm sportiv i quajtur “Program ...
Një tjetër boksier humb jetën pas “shembjes” në tokë

Një tjetër boksier humb jetën pas “shembjes” në tokë

Nuk kanë kaluar as 3 ditë nga humbja e rusit Macim Dadashev dhe bota e sportit është tronditur sërish. Ditën e sotme ka humbur ...
Renditja e FIFA-s, Shqipëria fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

Renditja e FIFA-s, Shqipëria fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

Kombëtarja shqiptare ndryshoi timonier për të ndryshuar kursin e një viti që nën drejtimin e C.Panuccit njohu vetëm rekorde ...
Ngjashmëri e “frikshme” me Messi-n, i riu mashtroi 23 vajza për të kryer mardhënie seksuale me to

Ngjashmëri e “frikshme” me Messi-n, i riu mashtroi 23 vajza për të kryer mardhënie seksuale me to

Shikoni pak fotot e mëposhtme dhe na thoni emrin e personit në foto!   Me siguri të gjithë menduat se është ylli i fushësë ...
Neymar i deshpëruar, heq dorë nga milionat vetëm për Barcelonën

Neymar i deshpëruar, heq dorë nga milionat vetëm për Barcelonën

Neymar është gati të bëjë gjithçka për t’u kthyer edhe një herë tek “Barcelona”. Pasi konfirmoi dëshirën për të ...

©31

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in