News31

(VIDEO) Jonida dhe Romeo po shijojnë momente të ëmbla me njëri-tjetrin dhe miqtë e tyre janë shumë të lumtur për këtë

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po shijojnë në maksimum romancën mes tyre. Tashmë, dyshja nuk e kanë më problem të...
Read More
(VIDEO) Jonida dhe Romeo po shijojnë momente të ëmbla me njëri-tjetrin dhe miqtë e tyre janë shumë të lumtur për këtë

Veshjen 65 mijë dollarëshe të Kylie Jenner në karantinë mund ta gjeni për 2000 lekë në një treg normal shqiptar

E keni parasysh shprehjen e famshme të karantinës: "Jemi të gjithë sëbashku në këtë pikë"? Ashtu sikurse mund ta keni...
Read More
Veshjen 65 mijë dollarëshe të Kylie Jenner në karantinë mund ta gjeni për 2000 lekë në një treg normal shqiptar

Eros Grezda flet për herë të parë për lidhjen me Oriola Marashin: “Jam shumë i lumtur”

Ishte 25-vjetori i Eros Grezdës ai që vërtetoi edhe më shumë se futbollisti dhe Oriola Marashi po shijonin lidhjen e...
Read More
Eros Grezda flet për herë të parë për lidhjen me Oriola Marashin: “Jam shumë i lumtur”

Italia rihap palestrat, cilat ishin rregullat që u ndoqën nga njerëzit?

Me nisjen e fazës së dytë të lirimit të masave në Itali, janë rihapur edhe aktivitetet e ushtrimit fizik, si...
Read More
Italia rihap palestrat, cilat ishin rregullat që u ndoqën nga njerëzit?

Mbyllet call center-i ne Laprakë, vatra e re e infeksionit me 15 të prekur nga Covid-19

Në 24 orët e fundit në Shqipëri pati një rritje të numrit të rasteve me Covid-19. 25 të infektuar, nga...
Read More
Mbyllet call center-i ne Laprakë, vatra e re e infeksionit me 15 të prekur nga Covid-19

Boris Johnson me pasoja nga koronavirusi, tani ka probleme me shikimin

Kryeministri britanik, Boris Johnson, ishte një prej politikanëve të nivelit të lartë që u infektua dhe fitoi betejën me koronavirusin....
Read More
Boris Johnson me pasoja nga koronavirusi, tani ka probleme me shikimin

Luana u kthye më në fund në vendin e saj të preferuar

Gjendja e pandemisë dhe masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit krijuan vështirësi në “normalen” e të gjithëve....
Read More
Luana u kthye më në fund në vendin e saj të preferuar

Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore zbulon argumentat e ekspertëve të Ministrisë së Kulturës për prishjen e Teatrit Kombëtar

Ditën e djeshme "Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore" me anë të një postimi në rrjetet sociale zbuloi se cilët...
Read More
Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore zbulon argumentat e ekspertëve të Ministrisë së Kulturës për prishjen e Teatrit Kombëtar

Andrea Bocelli pranon se u infektua nga koronavirusi, dhuron plazmën e gjakut për studim

Ditën e sotme tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tha se ka dhuruar plazmën e gjakut, pasi e ka kalur...
Read More
Andrea Bocelli pranon se u infektua nga koronavirusi, dhuron plazmën e gjakut për studim

Gjesti më romantik, Big Basta i propozon për martesë Vesa Lumës për të dytën herë

Vesa Luma dhe Big Basta sigurohen gjithmonë që fansave t'iu përcjellin shumë nga dashuria e tyre. Ndër çiftet më romantikë,...
Read More
Gjesti më romantik, Big Basta i propozon për martesë Vesa Lumës për të dytën herë

Gossbiz

“Aventurierët” i përgjigjen Agron Llakaj: “Nga ju kemi mësuar të bëlbëzojmë fjalë banale”

“Aventurierët” i përgjigjen Agron Llakaj: “Nga ju kemi mësuar të bëlbëzojmë fjalë banale”

Agron Llakaj ka reaguar ashpër ndaj formatit “Aventurierët”. Nga ana tjetër, këta të fundit janë përgjigjur me anë të një postimi në Instagram. “Ja si e vlerëson ‘Aventurierët’ mjeshtri i madh i humorit, Agron Llakaj, i cili akoma vajton dashurinë e tij platonik me Top Chnnel. Fakti që je ulur e ke shkruar gjithë këtë... ...
Rezart Veleshnja largohet nga emisioni pas debatit në studio: “Nuk më takon të jem këtu”

Rezart Veleshnja largohet nga emisioni pas debatit në studio: “Nuk më takon të jem këtu”

Rezart Veleshnja ka qenë i ftuar në “360gradë” në RTV Ora. Në të njejtin panel, i pranishëm ishte edhe Agim Doçi. Poeti dhe Veleshnja kanë debatuar pas pyetjes së Doçit se çfarë pune bën Altin Basha. Pas përgjigjes së aktorit, replika e Doçit ka bërë që Veleshnja të ngrihet dhe të largohet nga emisioni. “Je... ...

News

Elon Musk dhe partnerja e tij i ndryshojnë emrin “e çuditshëm” djalit për shkak të ligjit

Elon Musk dhe partnerja e tij i ndryshojnë emrin “e çuditshëm” djalit për shkak të ligjit

Partnerja e miliarderit Elon Musk ka zbuluar se çifti i ka ndryshuar emrin djali të tyre që erdhi në jetë më herët këtë muaj. Fillimisht ata e pagëzuan me emrin e çuditshëm “X Æ A-12”, shpjegimin e të cilit mund ta gjeni këtu. ...
Presidenti austriak i del në mbrojtje shqiptarit, pasi theu rregullat e karantinës duke darkuar në restorantin e tij

Presidenti austriak i del në mbrojtje shqiptarit, pasi theu rregullat e karantinës duke darkuar në restorantin e tij

Presidenti i Austrisë, Alexander Van der Bellen, ka kërkuar falje pasi ka thyer rregullat e karantinës, duke darkuar në një restorant pas orës 23:00. Ai qëndroi në restorantin në Vienë, deri pas mesnate. Van der Bellen ishte në” ...
Gazeta franceze “Le Monde”: Shkatërrimi i Teatrit Kombëtar në Tiranë nga qeveria, një “akt barbar”

Gazeta franceze “Le Monde”: Shkatërrimi i Teatrit Kombëtar në Tiranë nga qeveria, një “akt barbar”

“Kryeministri shqiptar Edi Rama dërgoi policë dhe forca të tejra shtetërore, për të shkatërruar një nga institucionet kulturore kryesore të vendit dhe një nga ndërtesat e pakta të vjetra në kryeqytetin e shqiptarëve, Tiranë”.ë ...

Lifestyle

Nisur nga Dua Lipa, ngjyra që zgjidhni për flokët tregon shumë për personalitetin tuaj

Nisur nga Dua Lipa, ngjyra që zgjidhni për flokët tregon shumë për personalitetin tuaj

Dua Lipa ka eksperimentuar shumë me flokët së fundmi. Para karantinës, këngëtarja kishte zgjedhur kombinimin ...
Debat në “Ftesë në 5” për dietat ushqimore, motivuesi kundër nutricionistes

Debat në “Ftesë në 5” për dietat ushqimore, motivuesi kundër nutricionistes

Në “Ftesë në 5” pasditen e djeshme, Arlinda Garuci, Deborah Keci dhe Eglent Bici diskutuan rreth ...

Sport

Renato Mekolli ka një arsye pse merr bukë me vete në punë dhe “nuk i vëmë faj” aspak

Renato Mekolli ka një arsye pse merr bukë me vete në punë dhe “nuk i vëmë faj” aspak

Renato Mekolli nuk i është bashkuar nismës së Erion Veliaj për të marrë bukën me vete në shkollë. Edhe pse me enë ushqimi me ...
Dhuna në derbi, FSHF merr vendimin e rëndësishëm!

Dhuna në derbi, FSHF merr vendimin e rëndësishëm!

Pas dhunës në derbin mes Tiranës dhe Partizanit, Komisioni Disiplinës ka dhënë vendimin, duke dënuar të dy klubet e. ...
Para ndeshjes Shqipëri-Islandë, Ilir Meta bën thirrje për mbështetje: “Kombëtarja po rigjen vetveten…”

Para ndeshjes Shqipëri-Islandë, Ilir Meta bën thirrje për mbështetje: “Kombëtarja po rigjen vetveten…”

Djemtë e Kombëtares Shqiptare do të zbresin sot në mbrëmje në fushën e “Elbasan Arena” në ndeshjen kundër Islandën. Pas një p ...

©31

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in