News31

Ministrja e Mbrojtjes Xhaçka për situatën në Kakavijë: “Kush është larg nga pika doganore të kthehet në shtëpi”

Prej 4 ditësh, mijëra qytetarë shqiptarë qëndrojnë të bllokuar në pikën kufitare të Kakavijës dhe radha e makinave është bërë...
Read More
Ministrja e Mbrojtjes Xhaçka për situatën në Kakavijë: “Kush është larg nga pika doganore të kthehet në shtëpi”

U tha se është arratisur nga muzeu ku mbahej, çfarë po ndodh me kukullën e vërtetë “Annabelle”?

Fansat e filmave horror u frikësuan kur dëgjuan se kukulla e vërtetë ku është bazuar Annabelle, ishte arratisur nga muzeu...
Read More
U tha se është arratisur nga muzeu ku mbahej, çfarë po ndodh me kukullën e vërtetë “Annabelle”?

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 143 raste të reja, 6 pacientë humbin jetë nga Covid-19

Vazhdon të mbetet i lartë numri i personave të prekur nga Covid-19 në vendin tonë, ku në 24 orët e...
Read More
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 143 raste të reja, 6 pacientë humbin jetë nga Covid-19

Njoftimi i rëndësishëm i Policisë së Shtetit: “Kriteret për të hyrë në Greqi, do lejohen të kalojnë vetëm një numër qytetarësh në ditë”

Situata në Kakavijë paraqitet problematike edhe ditën e sotme, teksa shumë qytetarë shqiptarë presin në radhë kilometrike për të kaluar...
Read More
Njoftimi i rëndësishëm i Policisë së Shtetit: “Kriteret për të hyrë në Greqi, do lejohen të kalojnë vetëm një numër qytetarësh në ditë”

Gjiko dhe Elita do të bëhen prindër për herë të dytë!

Në muajin qershor në media dhe rrjetet sociale qarkulluan fjalë se Elita Rudi do të bëhej nënë për herë të...
Read More
Gjiko dhe Elita do të bëhen prindër për herë të dytë!

Delinda Disha kundër Veliajt: “Lali plehra, për shtëpinë e Kadaresë ka lekë”

Delinda Disha ka reaguar me anë të një postimi në InstaStory kundër kryebashkiakut Erion Veliaj. Aktorja e humorit ka marrë...
Read More
Delinda Disha kundër Veliajt: “Lali plehra, për shtëpinë e Kadaresë ka lekë”

Reagon Beti Njuma: “Kam ndjerë presionin e pushtetit për lajmet që transmetonim”

Beti Njuma ka reaguar përmes një statusi në Facebook lidhur me lajmet që po qarkullojnë së fundmi për të. Sipas...
Read More
Reagon Beti Njuma: “Kam ndjerë presionin e pushtetit për lajmet që transmetonim”

Rama për kaosin në Kakavijë: “Forcat e Armatosura dhe strukturat bashkiake kanë gdhirë në ndihmë të qytetarëve”

Pas situatës së rënduar në Kakavijë, kryeministri Rama ka reaguar me anë të një postimi në Instagram. Ai ka theksuar...
Read More
Rama për kaosin në Kakavijë: “Forcat e Armatosura dhe strukturat bashkiake kanë gdhirë në ndihmë të qytetarëve”

Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Situata në Kakavijë është rënduar orët e fundit. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, ku një...
Read More
Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Ndue Ndoci është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit. Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije disa nga...
Read More
Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Gossbiz

Dj Sardi: “Nuk do t’i luaj kurrë këngët e Mozzik”

Dj Sardi: “Nuk do t’i luaj kurrë këngët e Mozzik”

Ai është një prej Dj-ve më në zë të momentit, edhe pse ka vite që na shoqëron me muzikën e tij gjatë jetës së natës. Po flasim për Sardi Shehun i cili sapo ka publikuar këngën e tij të re, në bashkëpunim me ParadoXduo, “Take me High”, ndërkohë që gjatë javëve të fundit ka qenë... ...
“Ishin të forta, akoma kam ankth”- Sara Hoxha rrëfen si i përjetoi simptomat e Covid-19

“Ishin të forta, akoma kam ankth”- Sara Hoxha rrëfen si i përjetoi simptomat e Covid-19

Sara Hoxha ditën e sotme konfirmoi me anë të një postimi në Instagram se ishte infektuar me Covid-19. Pak minuta pasi bëri publik lajmin, ajo bëri një tjetër postim në lidhje me virusin, kësaj rradhe për t’ju përgjigjur atyre që e kanë pyetur dhe për të dhënë më shumë detaje për simptomat që ka pasur dhe... ...

News

Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Ngjarje e rëndë në Kakavijë, autoambulanca përplas për vdekje 10-vjeçarin

Situata në Kakavijë është rënduar orët e fundit. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, ku një autoambulancë ka përplasur për vdekje një fëmijë. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Jorgucat-Kakavijë, teksa autoambulanca kaë ...
Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Covid-19 i merr jetën zyrtarit të Partisë Socialiste

Ndue Ndoci është ndarë nga jeta si pasojë e koronavirusit. Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije disa nga anëtarët e Partisë Socialiste, të cilët i kanë dhënë lamtumirën e fundit Ndocit. “E deshe jetën dhe luftove deri në fund si burrat! Si ...
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 146 raste të reja, 6 pacientë humbin jetën nga Covid-19

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Regjistrohen 146 raste të reja, 6 pacientë humbin jetën nga Covid-19

Vazhdon të jetë shqetësuese situata e Covid-19 në vendin tonë, ku në 24 orët e fundit janë regjistruar 146 raste të reja me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë këtyre 24 orëve kanë humbur jetën 6 qytetarë si pasojë e ...

Lifestyle

Nga xhirot me kuaj te puthjet, shqiptarët tregojnë çfarë nuk kanë provuar kurrë në jetë

Nga xhirot me kuaj te puthjet, shqiptarët tregojnë çfarë nuk kanë provuar kurrë në jetë

Dy ditë më parë, ju treguam historitë e 6 personave të huaj ku ata rrëfenin se çfarë nuk kishin bërë kurrëë ...
Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

Një në pesë nxënës në Shkodër ndjek shkollën në arsimin privat. Të dhënat e “INSTAT” tregojnë se ...

Sport

Ndeshja Francë-Shqipëri nis me incidente, nuk këndohet himni shqiptar

Ndeshja Francë-Shqipëri nis me incidente, nuk këndohet himni shqiptar

Ndeshja e shumëpritur Francë-Shqipëri, mbrëmjen e sotme ka nisur me një incident të pakëndshëm. Një gabim teknik ka bërë që ...
Kombëtarja shqiptare përballë Francës, zbulohet formacioni që do të luajë në fushë

Kombëtarja shqiptare përballë Francës, zbulohet formacioni që do të luajë në fushë

Kombëtarja shqiptare do të luajë sot në mbrëmje sfidën e saj të radhës së kualifikueseve të Euro 2020 përballë Francës në Saint ...
Përfundon ndeshja/Kombëtarja e Kosovës nuk ndalet, mposht Çekinë!

Përfundon ndeshja/Kombëtarja e Kosovës nuk ndalet, mposht Çekinë!

Ka përfunduar ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë, me fitoren e Kosovës me rezultat 2 me 1. Pjesa e parë përfundoi barazim me nga një ...
Përfundon shorti i FSHF, publikohen përballjet e Kategorisë Superiore

Përfundon shorti i FSHF, publikohen përballjet e Kategorisë Superiore

Ditën e sotme, në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit ka përfunduar hedhja e shortit për edicionin e 81-të të Kategorisë ...
Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë

Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë

Mauro Icardi dhe bashkëshortja Wanda Nara janë prindër të pesë fëmijëve, dy vajza dhe tri djem, por mesa duket familja e tyre do ...
Roland Hysi risjell në Shqipëri “Special Olympics Albania”, një projekt kushtuar personave me aftësi të kufizuara

Roland Hysi risjell në Shqipëri “Special Olympics Albania”, një projekt kushtuar personave me aftësi të kufizuara

Prej më shumë se dy vitesh, në vendin tonë çdo ditë me tepër po merr jetë një projekt i rëndësishëm sportiv i quajtur “Program ...
Një tjetër boksier humb jetën pas “shembjes” në tokë

Një tjetër boksier humb jetën pas “shembjes” në tokë

Nuk kanë kaluar as 3 ditë nga humbja e rusit Macim Dadashev dhe bota e sportit është tronditur sërish. Ditën e sotme ka humbur ...
Renditja e FIFA-s, Shqipëria fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

Renditja e FIFA-s, Shqipëria fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

Kombëtarja shqiptare ndryshoi timonier për të ndryshuar kursin e një viti që nën drejtimin e C.Panuccit njohu vetëm rekorde ...
Ngjashmëri e “frikshme” me Messi-n, i riu mashtroi 23 vajza për të kryer mardhënie seksuale me to

Ngjashmëri e “frikshme” me Messi-n, i riu mashtroi 23 vajza për të kryer mardhënie seksuale me to

Shikoni pak fotot e mëposhtme dhe na thoni emrin e personit në foto!   Me siguri të gjithë menduat se është ylli i fushësë ...
Neymar i deshpëruar, heq dorë nga milionat vetëm për Barcelonën

Neymar i deshpëruar, heq dorë nga milionat vetëm për Barcelonën

Neymar është gati të bëjë gjithçka për t’u kthyer edhe një herë tek “Barcelona”. Pasi konfirmoi dëshirën për të ...

©31

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in