News31

Gazeta franceze “Le Monde”: Shkatërrimi i Teatrit Kombëtar në Tiranë nga qeveria, një “akt barbar”

"Kryeministri shqiptar Edi Rama dërgoi policë dhe forca të tejra shtetërore, për të shkatërruar një nga institucionet kulturore kryesore të...
Read More
Gazeta franceze “Le Monde”: Shkatërrimi i Teatrit Kombëtar në Tiranë nga qeveria, një “akt barbar”

Florjan Binaj për rregullat e reja të qeverisë: “Nuk pranoj t’i bindem urdhërave, nuk jam dele!”

Rregullat e reja të lëvizjes, që janë njoftuar dje nga kryeminstri Rama janë bërë objekt diskutimi në rrjet. Bashkë me...
Read More
Florjan Binaj për rregullat e reja të qeverisë: “Nuk pranoj t’i bindem urdhërave, nuk jam dele!”

Blerina Bombaj reagon ashpër ndaj fundjavave pa makina: “Bizneset që kanë 3 muaj pa punuar, me çfarë do t’i paguajnë rrogat e taksat?”

Dietologia e njohur Blerina Bombaj ka bërë një reagim në Instagram-in e saj ndaj rregullave të reja të qeverisë. Kujtojmë...
Read More
Blerina Bombaj reagon ashpër ndaj fundjavave pa makina: “Bizneset që kanë 3 muaj pa punuar, me çfarë do t’i paguajnë rrogat e taksat?”

DJ Sardi e ka zyrtarizuar lidhjen, por a është fejuar vërtetë?

DJ Sardi zyrtarizoi lidhjen e tij përmes një fotoje në Instagram. Por, ajo që po merr vëmendje në postimin e...
Read More
DJ Sardi e ka zyrtarizuar lidhjen, por a është fejuar vërtetë?

Komenti i Olta Gixharit për peshën e Jonida Vokshit gjatë shtatzënisë vjedh gjithë vëmendjen e mundshme

Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak...
Read More
Komenti i Olta Gixharit për peshën e Jonida Vokshit gjatë shtatzënisë vjedh gjithë vëmendjen e mundshme

“Situata është e qendrueshme”, Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e fundit mbi situatën e Covid

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar vetëm 6 raste të reja. I njejtë është edhe numri i të shëruarve....
Read More
“Situata është e qendrueshme”, Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e fundit mbi situatën e Covid

Zhaklin Lekatari: “Kam puthur vajza, dyshova në orientimin tim seksual”

Zhaklin Lekatari, vajza që drejton blogun ku flitet për seksin, ka qenë e ftuar në "Why Not". Lakatari ka ndarë...
Read More
Zhaklin Lekatari: “Kam puthur vajza, dyshova në orientimin tim seksual”

Kim Kardashian i dedikoi fjalët më romantike Kanye West dhe reperi nuk mund të ishte më i lumtur

Kanye West është komentuar shpesh për diçka në veçanti. Reperi rrallë shihet i buzëqeshur. Të njejtin 'problem' gëzon edhe Victoria...
Read More
Kim Kardashian i dedikoi fjalët më romantike Kanye West dhe reperi nuk mund të ishte më i lumtur

Muzikantët e huaj i dedikojnë këngë Teatrit, realizojnë klipin me pamje nga shembja e godinës

Shembjes së godinës së Teatrit i është dedikuar një këngë nga Marco e Daria Zappa. Muzikantët kanë qenë prej vitesh...
Read More
Muzikantët e huaj i dedikojnë këngë Teatrit, realizojnë klipin me pamje nga shembja e godinës

Loredana dhe Mozzik e kaluan bashkë Bajramin, për hir të Hanës ose jo

Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për tu ritakuar me Hanën pas thuajse dy muajsh karantinë. Reperi ndau momentet më të ëmbla...
Read More
Loredana dhe Mozzik e kaluan bashkë Bajramin, për hir të Hanës ose jo

Gossbiz

DJ Sardi e ka zyrtarizuar lidhjen, por a është fejuar vërtetë?

DJ Sardi e ka zyrtarizuar lidhjen, por a është fejuar vërtetë?

DJ Sardi zyrtarizoi lidhjen e tij përmes një fotoje në Instagram. Por, ajo që po merr vëmendje në postimin e fundit, është një tjetër detaj. DJ Sardi mban një unazë fejese dhe pyetja e radhës është: kur, ku dhe si ndodhi? Mjaftoi një foto, që për kurreshtarët të niste ‘puna kërkimore’. Dhe po të shohësh... ...
Komenti i Olta Gixharit për peshën e Jonida Vokshit gjatë shtatzënisë vjedh gjithë vëmendjen e mundshme

Komenti i Olta Gixharit për peshën e Jonida Vokshit gjatë shtatzënisë vjedh gjithë vëmendjen e mundshme

Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë, por ka dhe nga ato që marrin një peshë të konsiderueshme. Duke qenë se janë të dyja në pritje të ëmbël, Olta Gixhari i ka kushtuar një dedikim me humor Jonida Vokshit. Kjo e... ...

News

Muzikantët e huaj i dedikojnë këngë Teatrit, realizojnë klipin me pamje nga shembja e godinës

Muzikantët e huaj i dedikojnë këngë Teatrit, realizojnë klipin me pamje nga shembja e godinës

Shembjes së godinës së Teatrit i është dedikuar një këngë nga Marco e Daria Zappa. Muzikantët kanë qenë prej vitesh të pranishëm në koncerte të ndryshme në Ballkan, përfshirë edhe në Shqipëri. Ata kanë zgjedhur fjalë prekëse për t’i ...
Rregullat e reja, Rama njofton sërish fundjavën pa makina dhe se kur do hapen plazhet

Rregullat e reja, Rama njofton sërish fundjavën pa makina dhe se kur do hapen plazhet

Nëpërmjet një videoje në Facebook, kryeministri Rama ka bërë me dije se fundjavat e bllokuara do të vijojnë edhe për dy javë. Jo vetëm kaq, pasi ai ka dhënë një tjetër lajm për shqiptarët. Rama ka zbuluar rregullat e reja, duke deklaruar ...
(VIDEO) Policët tentojnë ta largojnë nga lokali, regjisori i njohur përballet me ta me argumenta

(VIDEO) Policët tentojnë ta largojnë nga lokali, regjisori i njohur përballet me ta me argumenta

Sipas statusit në Facebook të kryeministrit Rama mbrëmjen e të premtes, fundjava do të ishte e kufizuar për zonat e kuqe. Kështu, të shtunën u lejuan të qendronin hapur vetëm pikat ushiqmore dhe farmacitë, ndërsa e diela u pretendua t& ...

Lifestyle

Plazhet mbushen me vizitorë, banorët të shqetësuar: “Nuk e mendojnë çfarë po bëjnë, nuk ka sens!”

Plazhet mbushen me vizitorë, banorët të shqetësuar: “Nuk e mendojnë çfarë po bëjnë, nuk ka sens!”

Mijëra britanikë i janë drejtuar plazheve vendase për të shijuar ditët e nxehta. Fotografitë po qarkullojnë ...
Situata e pazakontë në spital, infermierja shfaqet vetëm me të brendshme para pacientëve

Situata e pazakontë në spital, infermierja shfaqet vetëm me të brendshme para pacientëve

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një spital në Moskë. Në pavijonin ku gjendeshin të shtruar vetëm ...

Sport

Mbeti i paralizuar 20 vite më parë, Andi Lila i dhuron shtëpi të re futbollistit legjendar

Mbeti i paralizuar 20 vite më parë, Andi Lila i dhuron shtëpi të re futbollistit legjendar

Rrallë herë mund të ndodhë që një personazh publik, sidomos një futbollist profesionist me një karrierë të gjatë, të surprizojë ...
Zyrtare: Europiani i futbollit shtyhet për në verën e vitit 2021, të gjitha vendimet e UEFA-s

Zyrtare: Europiani i futbollit shtyhet për në verën e vitit 2021, të gjitha vendimet e UEFA-s

Ajo që flitej prej ditësh tashmë është zyrtare, Kampionti Europian i Futbollit shtyhet për në verën e vitit të ardhshëm. ...
“Skandali i Duty Free” Cila është kompania që po mbrohet nga ambasada e SHBA-ve dhe a është vërtetë amerikane kjo kompani?

“Skandali i Duty Free” Cila është kompania që po mbrohet nga ambasada e SHBA-ve dhe a është vërtetë amerikane kjo kompani?

Prej disa muajsh tashmë po ndiqet në media të ndryshme çështja e “skandalit të duty free” në hapësirën e aeroportit ndërkombëtar ...

©31

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in