Onat thotë emrin e reperit më të mirë dhe ai nuk është nga labeli “Babastars”


Duket se situata sa vjen dhe përmirësohet me kalimin e viteve në lidhje ne rivalitetet mes reperave.

Themi këtë pasi Onat, pjestari i grupit të njohur “Babastars” e ka një emër të reperit që vlerëson më shumë në industrinë shqiptare dhe ai nuk bën pjesë në labelin e tij.

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush LUAN”, Onat iu përgjigj me shumë çiltërsi pyetjeve të drejtuara e një prej tyre ishte të tregonte emrin e reperit më të mirë shqiptar përveç tij , Getoarit dhe Majk.

Onat zgjodhi të thoshtë emrin e Mc Kreshës, i cili është themeluesi i grupit “Pint” dhe gjithashtu një ndër reperat më të pëlqyer nga të rinjtë dhe jo vetëm./News31.al

Fotot në emision realizuar nga Gerhard Pregapuca)

Onat thotë emrin e reperit më të mirë dhe ai nuk është nga labeli “Babastars”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in