Një minifilm dedikuar dashurisë, Venera dhe Lindi publikojnë “M’flen në shpirt”


Nëse jeni në kërkim të një këngë dashurie me një klip të bukur atëherë jeni në vendin e duhur!

Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar këngën më të bukur që keni dëgjuar ndonjëherë drejtuar partnerit të zemrës.

“M’flen në shpirt” titullohet projekti i çiftit i cili është tepër i veçantë pasi është xhiruar me telefon në Amerikë.

Videoklipi ngjason me një minifilm ku protagonistët kryesorë janë vetë Venera dhe Lindi. Teksti është i shkruar nga vetë çifti dhe i kompozuar nga Lindi.

Listës së këngëve romantike drejtuar njeriut të zemrës sapo ju shtua dhe “M’flen në shpirt”. Shijojeni!/News31.al

Një minifilm dedikuar dashurisë, Venera dhe Lindi publikojnë “M’flen në shpirt”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format