Nënë për herë të parë, aktorja e njohur zbulon portretin e plotë të vajzës dhe emrin e veçantë


Shay Mitchell ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë. Aktorja e njohur dhe i dashuri i saj Matte Babel u bënë prindër të një vajze.

Shay-t iu desh të priste 33 orë për të sjellë në jetë vajzën e saj, proçes ky të cilin bukuroshja e filmoi dhe më pas e publikoi në Youtube.

Pavarësisht se gjatë periudhës së shtatzënisë ajo zbuloi të gjitha detajet, pas lindjes ka vendosur të jetë më e tërhequr.

Ajo ka zbulur së fundmi vetëm emrin e vajzës për “Vogue”.

Aktorja ka treguar se vajzën e ka quajtur Atlas dhe për herë të parë ka zbuluar edhe fotot e para të saj./News31.al

Nënë për herë të parë, aktorja e njohur zbulon portretin e plotë të vajzës dhe emrin e veçantë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in