Ndonëse nuk janë bërë ende prindër, Fatma dhe Alfio tashmë e kanë të qartë se si do të duket vajza e tyre


Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Që kur lidhja e tyre u bë zyrtare, gjithçka mbi ata të dy tashmë përbën interes tek publiku.

Pak më parë, moderatorja e “InTv” publikoi në Instastory një foto që me siguri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka përdorur filtrin e ‘Snapchatit’ për një version të vetes, më të vogël në moshë dhe foton e ka ndarë me fansat e saj, duke i treguar edhe Alfios se si do të duket fëmija i tyre i ardhshëm.

Nëse je kurioz si do na dalë goca”– shkruan Fatma me humor krahas postimit ku etiketon Alfion.

Nëse vajza e tyre do dukej kaq e ëmbël dhe e bukur, ne i themi çiftit të mos humbin kohë për të bërë të plotë portretin e tyre familjar./News31.al


Ndonëse nuk janë bërë ende prindër, Fatma dhe Alfio tashmë e kanë të qartë se si do të duket vajza e tyre

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in