Ndeshja Francë-Shqipëri nis me incidente, nuk këndohet himni shqiptar


Ndeshja e shumëpritur Francë-Shqipëri, mbrëmjen e sotme ka nisur me një incident të pakëndshëm.

Një gabim teknik ka bërë që organizatorët francezë të ngatërrojnë himnin e Shqipërisë, duke vendosur një tjetër në vend të tij. Si rrjedhojë, lojtarët shqiptarë nuk kanë vazhduar me procedurën për t’i dhënë dorën kundërshtarëve, dhe çdo gjë duke e pezulluar në pritje që organizatorët francezë të gjejnë një mënyrë se si të vendoset himni.

Pas disa minutash, më në fund organizatorët kanë arritur të gjejnë himnin e Shqipërisë dhe ndeshja të vazhdojl nromalisht./News31.al


Ndeshja Francë-Shqipëri nis me incidente, nuk këndohet himni shqiptar

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in