Ndërron jetë në spital Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoja


Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin ndaj këtij të fundit ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

“Dosja.al” mëson se Maloku nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra gjatë atentatit ku të plagosur mbetën gjithashtu prokurori Ndoja dhe Landi Muharremi.

Maloku kishte marrë një plumb në mushkri dhe një në shtyllën kurrizore./News31.al


Ndërron jetë në spital Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoja

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in