Pas dy muajsh karantinë, Mozzik ndan momentet më të ëmbla të takimit të tij me Hanën


Karantina nuk i gjeti bashkë Mozzik dhe Hanën. Vogëlushja qendroi me të ëmën në Zvicër, ndërsa reperi e kaloi periudhën e izolimit në Kosovë.

Por, pritja ka marrë fund. Mozzik dhe Hana janë duke kaluar fundjavën sëbashku dhe këtë e ka bërë me dije vetë reperi. Ai ka ndarë momentet më të ëmbla mes tij dhe vogëlushes. Mozzik duket se ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar të bijën.

Reperi duket më i lumtur se kurrë, e me të drejtë. Hana jeton më së shumti me Loredanën, megjithatë takimet e shpeshta me të atin nuk mungojnë. Një mbrëmje vërtetë e veçantë për Mozzik! /News31.al

 


Pas dy muajsh karantinë, Mozzik ndan momentet më të ëmbla të takimit të tij me Hanën

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in