Mënyra se si Sara “komplimenton” Lori Hoxhën me siguri do t’ju kujtojë motrën tuaj


Rrjetet sociale janë bërë pjesë e përditshmërisë tonë dhe shpesh herë falë postimeve të llogarive të ndryshme na duket sikur gjejmë një pjesë të vetes tonë aty. “Memet” janë mënyra më e mirë e të shprehurit të gjërave në Instagram dhe duket se shumë të rinjë pasqyrojnë realitetin duke e ndërthurur me sarkazëm.

Memet shpërndahen nga miliona njerëz mes grupeve shoqërore e sidomos mes motrave apo vëllezërve. Një gjë të tillë bën shpesh herë Sara Hoxha ndaj Lorit.

Nëse shikon trupin tim do dallosh që ushtrohem por gjithashtu do shikosh që unë nuk kam kontroll kur bëhet fjalë për patatina dhe ushqime të thata”shkruhet në memen që Sara i ka dërguar Lorit ditën e sotme përmes mesazheve në Instagram duke i thënë “Kjo je ti”.

Mesa duket kjo ishte mënyra më e mirë e Sarës për të komplimentuar të motrën për trupin e saj dhe besojmë se shumë motra e gjejnë veten në këtë situatë./News31.al


Mënyra se si Sara “komplimenton” Lori Hoxhën me siguri do t’ju kujtojë motrën tuaj

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in