Me anë të këtij detaji, Kejsi sapo na tregoi se ajo dhe Stresi po ribashkohen?


Është fakt tanimë që mardhënia e Stresit dhe Keisit është kthyer në një ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar. Prej disa muajsh çifti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, mirëpo asnjëri nga të dy nuk ka reaguar asnjëherë në mënyrë të drejpërdrejtë mbi këtë çështje.

Të vetmet reagime kanë qenë postimet në rrjetet sociale të cilat shpehshherë janë cilësuar si dedikime për njëri-tjetrin, ndërsa në intervistat e tij të dhëna së fundmi, Stresi është shprehur se është njeri i fortë dhe ndarjet në jetë i kalon shpejt.

Por së fundmi, një detaj i Kejsit, i ka bërë fansat e dyshes konfuzë.

 

Keisi ka postuar në Instastory një foto e shtrirë në krevat dhe në duar mban qenushin e saj. Por ajo që tërhequr vëmendjen është unaza e fejsës që ajo vazhdon ta mbajë në gishtin e saj.

Nuk e dimë nëse Kejsi dhe Stresi janë drejt ribashkimit, apo thjesht ajo ende nuk e ka hequr nga gishti unazën e ish-partnerit të saj./News31.al


Me anë të këtij detaji, Kejsi sapo na tregoi se ajo dhe Stresi po ribashkohen?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format