Makina bie në shinat e trenit në SHBA, ndërrojnë jetë 2 adoleshentë, mes tyre një shqiptar


Dy adoleshentë kanë ndërruar jetë ndërsa një i tretë ka mbetur i plagosur gjate nje aksidenti në SHBA.

Mediat amerikane shkruajnë se aksidenti ndodhi ditën e djeshme në Orangetown të SHBA, ku mes viktimave, raportohet të jetë një djalë 17-vjeçar me origjinë nga Shqipëria, i identifikuar si A.N.

Mediat raportojnë se në këtë aksident humbi jetën edhe një 15-vjeçare. Të dy adoleshentët po udhëtonin me një makinë tip Porsche, e cila po drejtohej nga 17-vjeçari, A.R. Ky i fundit ka marrë plagë të shumta dhe po trajtohet në spital.

Burimi:BalkanWeb

 


Makina bie në shinat e trenit në SHBA, ndërrojnë jetë 2 adoleshentë, mes tyre një shqiptar

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in