Në foton ku duket më “e nxehtë” se gushti, Luana jep një lajm për fansat


Në ka një gjë që pandemia nuk arriti ta ndalonte, ishte zelli i Luana Vjollcës për të punuar. Ndonëse projektet e mëdha televizive u shtynë për në një moment të dytë, ajo ka zbuluar se po vjen me një bashkëpunim muzikor me këngëtarin latin Jay Santos. Luana do të këndojë për herë të parë në gjuhën spanjolle dhe pritet një klip verorku nuk mungojnë as koreografitë. 

Përveç detajeve që ka zbuluar më herët, me gushtin na solli dy gjëra: vapën dhe një super lajm për fansat. Ditën e sotme ka postuar këtë foto ku duket më në formë se kurrë dhe më e nxehtë se ky muaj.

 

“Erdhi vapa me gushtin.”- shkruan ajo, por gjithashtu në komente ndodhet lajmi i vërtetë: kënga e re do të publikohet po ashtu këtë muaj.

Për të gjithë fansat, kjo do të thotë që të numërojmë ditët mbrapsht për një verë latine. /News31.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

 


Në foton ku duket më “e nxehtë” se gushti, Luana jep një lajm për fansat

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in