Loredana flet për vitin që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”


Vështirësitë e Loredanës këtë vit që po lëmë pas duhet thënë se kanë qenë të mëdha. Këngëtarja u akuzua për mashtrim dehe zhvatje parash, akuza të cilat këngëtarja i mohoi kategorikisht.

Dhe sigurisht mbështetja më e madhe për të pas Mozzik dhe vajzës Hana, janë fansat.

Pikërisht për këta të fundit ajo ka bërë një dedikim të gjatë ku ka treguar se i do dhe se i falenderon.

“Kaq shumë gjëra kaluan gjatë këtij viti. Kam parë shumë të mira dhe shumë të këqija. Kam ndjerë shumë dashuri dhe shumë urrejtje. Kaq shumë zili dhe unë vazhdoj të qëndroj këtu dhe dua t’iu falënderoj ju për këtë. Nuk mund të flas shumë, por ju e shikoni gëzimin në fytyrën time. I urrej shkrimet emocionale, megjithatë ju betohem se ju dua. Faleminderit për çdo gjë”, ka shkruar reperja. /News31.al/


Loredana flet për vitin që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format