LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana, termet i fortë me magnitudë 5.8 ballë


Nje termet i fortë ka tronditur Tiranën pasditen e sotme. Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë  u shënuan dhe dëme materiale.

Mësohet se tërmeti i magitudës 5.8 me epiqendër në Detin Adriatik, 1 km nga qyteti i Durrësit është ndjerë në të gjithë qytetet e vendit.

Burimi:BalkanWeb


LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana, termet i fortë me magnitudë 5.8 ballë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in