Kylie Jenner zbulon se aksidenti tragjik ku humbi jetën Kobe Bryant mund ti kishte ndodhur edhe asaj


Të shumtë kanë qenë personat që janë solidarizuar me dhimbjen e thellë të familjes Bryant, duke shprehur ngushëllimet e tyre për këtë humbje të madhe.

Basketbollisti 41 vjeçar, Kobe së bashku me vajzën e tij Gianna dhe 7 persona të tjerë humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi ditën e djeshme.

Për këtë tragjedi ka shprehur ngushëllimet e saj edhe Kylie Jenner e cila ndau në InstaStory fotot e viktimave. 21 vjeçarja zbuloi se edhe ajo kishte udhëtuar herë pas here me helikopterin me të cilin fluturonte Kobe, ndaj kjo ngjarje tragjike mund t’i kishte ndodhur edhe asaj.

U prehshi në paqe! Lutje për familjet e tyre! Akoma s’mund ta besoj këtë. Ishte helikopteri me të cilin fluturoja herë pas here, me atë pilot, Ara. Ishte një burrë i mirë. Mbajini të dashurit tuaj pranë!”– shkroi Kylie.


Kylie Jenner zbulon se aksidenti tragjik ku humbi jetën Kobe Bryant mund ti kishte ndodhur edhe asaj

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in