“Kjo nuk është Rina”, postimi i fundit i reperes i bëri fansat të dyshojnë se vajza në foto është dikush tjetër


Postimi i fundit i Rina Balaj në rrjet bëri që fansat të ndaheshin në dy grupe. Disa komentuan se vajza në foto nuk ishte Rina, ndërsa të tjerë ndjekës e pranuan: po, ndryshimi në ‘look’ i këngëtares i ka dhuruar asaj një pamje krejt të re.

Tashmë, Rina i ka bllokuar komentet dhe ka ndarë të tjera postime me fansat, ku duket vërtetë ndryshe. Modeli me balluket e prera dhe zgjedhja e së zezës si nuancë për flokët kanë bërë që reperja të shihet me një pamje tjetër në ditën e Shën Valentinit. Pak ditë para 14 shkurtit, Rina dhe Sinboy publikuan bashkëpunimin e tyre të dytë (tashmë si çift) që mban titullin “Tentacion”.

Reperja po shijon romancën me Sinboy, e që nga nisja e këtij kapitulli të ri si në karrierë, ashtu dhe në jetën private, fansat presin të shohin gjithnjë e më shumë projekte nga Rina. /News31.al

“Kjo nuk është Rina”, postimi i fundit i reperes i bëri fansat të dyshojnë se vajza në foto është dikush tjetër

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in