Kim Kardashian mban në shtëpi një anakonda 3 metra të gjatë dhe fansat nuk dinë ç’të mendojnë


Nëse mendoni se keni parë gjithçka nga Kim Kardashian, e keni gabim. Për shumicën, publikimi i videos erotike është fundi i gjithçkaje që mund të presim prej saj, por ja që e vërteta ndryshon.

Të shtunën që lamë pas, ndjekësit e familjes nuk kanë mundur të besojnë atë çka kanë parë të postuar në Instagramin e Kris Jenner. Një anakonda 3 metra e gjatë qendronte e lirë në kopshtin e pjesës së prapme të shtëpisë së Kim dhe Kanye, ndërsa Kris ka thënë: “Duhet të shkoj në shtëpi”, duke nënkuptuar panikun që e kishte mbërthyer në ato momente.

Siç shihet dhe nga pamjet, duket se prezenca e anakondës në shtëpinë e çiftit është diçka e zakonshme, edhe pse për shumë të tjerë – përfshirë këtu edhe të ëmën e Kim – kjo është një çmenduri më vete. Pas kësaj, fansat nuk dinë më ç’të presin nga ylli i familjes Kardashian…! /News31.al

Kim Kardashian mban në shtëpi një anakonda 3 metra të gjatë dhe fansat nuk dinë ç’të mendojnë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in