Këtë vit Anjeza Shahini feston përvjetorin më të bukur të martesës


Anjeza Shahini dhe partneri i saj, Paul Edward Conolly i dhanë fund beqarisë në vitin 2015 në një ceremoni private jashtë Shqipërisë.

Ditën e sotme çifti feston 4-vjetorin e martesës.

Këtë vit ata festojnë për herë të parë si prindër të një vogëlusheje që ka ardhur në jetë disa muaj më parë.

“Duke festuar katër vjetorin e martesës. Këtë vit festojmë tre”, shkruan Anjeza në foto ku shfaqet me vajzën dhe bashkëshortin e saj.


Vogëlushja ka ardhur në jetë në muajin mars dhe Anjeza e pagëzoi me emrin Tori./News31.al


Këtë vit Anjeza Shahini feston përvjetorin më të bukur të martesës

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format