Këngëtari shqiptar: “Jam i fiksuar, bëj shumë grim”


Ditën e sotme Shpat Kasapi dhe Blerina Braka ishin të ftuar në emisionin “Rudina”, ku promovuan bashkëpunimin e tyre më të fundit që titullohet “Dashni pa krahë”.

Gjatë intervistës së këndshme Blerina tregoi per publikun disa sekrete nga xhirimet dhe përmendi diçka që i ka bërë shumë përshtypje nga Shpati.

Sipas Blerinës, Shpatit i duhen 2 orë që të bëhet gati për klipin pasi vendos makeup. Duke folur për këtë gjë, këngëtari tha se është i fiksuar pas pamjes fizike:

“Bëj shumë grim. Jam i fiksuar për videoklipet siç bëjnë shumica”.

Shpati u shpreh se është videoklipi ai që mbetet ne fund, ndaj duhet të kurojë pamjen e tij./News31.al


Këngëtari shqiptar: “Jam i fiksuar, bëj shumë grim”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in