Kaq ishte! Merr fund lidhja e dashurisë mes Feros dhe Arbenitës


Gjatë kohës që ishin bashkë, mediat shkruan shumë për ta sepse ishin një nga çiftet më të këndshëm. Ndonëse Fero më parë kishte rrëfyer se nuk donte diçka serioze, romanca me modelen, Arbenitën u duk se e bëri “të thyente rregullin”.

Megjithatë, diçka ka ndodhur mes tyre sepse vetëm pak orë më parë Fero ka shkruar në Instastory se tani është “single”.

“Sapo u zgjova nga gjumi. Përshëndetje vajza, që sot e tutje jam single!” – ka shkruar ai.

Nga ana tjetër as Fero dhe as Arbenita nuk i kanë fshirë fotot bashkë nga Instagrami, çka na tregon se ndoshta ka ndodhur ndonjë konflikt i vogël dhe Fero thjesht ka shpejtuar me prononcimin e tij.

Por edhe nëse janë ndarë përfundimisht, ky është një sinjal i mirë për vajzat fanse të Feros dhe djemtë që pëlqejnë Arbenitën, modelen e cila sipas ekspertëve premton shumë në fushën e modelingut. /News31.al


Kaq ishte! Merr fund lidhja e dashurisë mes Feros dhe Arbenitës

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in