(VIDEO) Jonida dhe Romeo po shijojnë momente të ëmbla me njëri-tjetrin dhe miqtë e tyre janë shumë të lumtur për këtë


Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po shijojnë në maksimum romancën mes tyre. Tashmë, dyshja nuk e kanë më problem të shfaqen si çift dhe këtë e kanë vërtetuar edhe më shumë së fundmi.

Videot në ‘Tik Tok’ nuk ishin të vetmet që konfirmuan lidhjen e tyre. Në një udhëtim me miq, ka qenë Isida Mollaymeri ajo që ka ndarë disa momente mes Jonidës dhe Romeos. Të kapur përdore, çifti nuk e kanë patur problem që mikesha i ka xhiruar teksa ecnin.

 

“Shiko sa të bukur janë!”, dëgjohet të thotë Isida. Si Jonida, ashtu dhe Romeo nuk preferojnë të flasin shumë për marrëdhënien e tyre. Megjithatë, ata u kanë lënë fansave të kuptojnë se po shijojnë ditët më të bukura sëbashku. Dhe në fund, kaq mjafton! /News31.al


(VIDEO) Jonida dhe Romeo po shijojnë momente të ëmbla me njëri-tjetrin dhe miqtë e tyre janë shumë të lumtur për këtë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in