“Isha 13 vjeç”, Kiara Tito rrëfen puthjen e saj të parë dhe nuk ishte aspak siç e priste


Disa kohë më parë, moderatorja e “Doktor Plastik” tregoi se shumë shpejt do të kthehej në një Youtuber pasi e shihte këtë plaftormë si të duhurën për të shfaqur një pjesë tjetër të vetes.

Kiara Tito publikoi videon e saj të parë ku i kthen përgjigje pyetjeve të fansave të saj. Një nga pyetjet më pikante ishte se kur e ka dhënë puthjen e parë.

Kiara është përgjigjur se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 13-vjecare por ishte zhgënjyer sepse priste që të ishte si në filma, por kishte qenë shumë e shpifur.

Kjo është hera e parë që moderatorja flet hapur për jetën e saj personale, pasi shpesh rezervohet për shkak të imazhit televiziv. /News31.al/


“Isha 13 vjeç”, Kiara Tito rrëfen puthjen e saj të parë dhe nuk ishte aspak siç e priste

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in