I ndaloi të merrte rroba të tjera me vete, gruaja ther të dashurin:  “E meritonte”


Një grua bëri të paimagjinueshmen duke therur të dashurin e saj, pasi ai u përpoq ta ndalonte atë të merrte më shumë rroba për pushime.

Lesley Bradbury goditi me thikë Gary Moore pasi zbuloi se ai kishte hequr disa sende që kishte paketuar, thotë Gjykata e lartë në Mançester.

Pasi policia shkoi në shtëpinë e çiftit në Middleton, u pa që z. Moore kishte gjakderdhje nga krahu i tij i majtë. Gruaja u tha oficerëve në atë momente se “Ai e meritonte atë që i kishte ndodhur”.

Gjykata u shpreh se gruaja vuan nga një çrregullim mendor dhe se ky veprim erdhi nga një stress i grumbulluar më parë.

Ajo u akuzua fillimisht për plagosje të qëllimshme, por prokurorët ranë dakort me pranimin e fajit nga ana e saj dhe vendosën ti jepnin një dënim më të vogël./News31.al


I ndaloi të merrte rroba të tjera me vete, gruaja ther të dashurin:  “E meritonte”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in