Hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini tregon arsyen që e shtyu drejt këtij veprimi


Angela Martini është një nga modelet më të njohura shqiptare por që tashmë nuk e ushtron më si profesion.

Së fundmi Angela ka realizuar një intervistë për “HauteLiving”, ku ka zbuluar diçka më shumë nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Bukuroshja shqiptare ka treguar se pse hoqi dorë nga modelingu. Angela eshte shprehur se dëshiron të bëjë diçka më shumë në jetën e saj, jo vetëm modeling.

Kam filluar modeling kur isha 21 vjecc. Fillova punë në Miami, por nuk paguhesha. Më pas nënshkrimi me “ELITE Modeling” në Neë York ishte thjesht një formalitet. Më pëlqen shumëllojshmëria në jetë, kam kuptuar pas 8 vitesh modelim se dua të bëj më shumë në jetën time ” tregoi ajo./News31.al


Hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini tregon arsyen që e shtyu drejt këtij veprimi

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format