Fansat mendojnë se Genta Ismajli është shtatzënë dhe kjo foto është arsyeja


Genta Ismajli është lumturisht e dashuruar prej disa kohësh me partnerin e saj turk, romancë që e bëri publike në fund të viti të shkuar. Lidhja e tyre po shkon aq mirë sa është folur edhe një për një dasëm që mund të bëhet së shpejti.

Ndërkohë, fansat e këngëtares shqiptare sërish dyshojnë se ajo mund të jetë shtatzënë. Themi sërish pasi kjo nuk është hera e parë që janë hedhur dyshime se Genta është në pritje të ëmbël. Megjithatë këtë herë duken më të bindur për shkak të fotos së fundit që ajo ka postuar në Instagram.

Ismajli duket nga larg, me një fustan të bardhë e të gjatë, duke kaluar pushimet në një vend bregdetar. Foton këngëtarja e ka shoqëruar me shprehjen “Life is good”, pra “Jeta është e bukur” dhe në fakt ashtu duket.

 

View this post on Instagram

 

Life is good

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Sapo kanë parë foton, fansat dhe ndjekësit e saj menjëherë kanë ngritur pyetjen nëse është në pritje të ëmbël. Madje disa nuk kanë pyetur fare, por janë të sigurtë.

Sido që të jetë presim konfirmimin nga vetë Genta.

/News31.al


Fansat mendojnë se Genta Ismajli është shtatzënë dhe kjo foto është arsyeja

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in